versterken

Samen
Organisatie- & Teamontwikkeling

Is uw organisatie succesvol? Is de organisatie klaar voor de toekomst? Belangrijker nog, zijn de mensen klaar voor de toekomst en willen zij zich continu blijven ontwikkelen? De wereld om ons heen wordt steeds dynamischer en vraagt een steeds hogere responsiviteit, flexibiliteit, variëteit en vitaliteit.

ibc stelt graag samen met u vast welke kwaliteiten uw organisatie nodig heeft voor de toekomst en hoe deze kunnen worden ontwikkeld. ibc biedt ontwikkelprogramma’s gericht op organisatie- en teamleiderschap. Directieleden, managers en teamleiders werken aan hun eigen talenten, maar ook aan de kwaliteiten van hun teamleden en van de gehele organisatie. Altijd vanuit de menselijke maat.

Samen
Persoonlijke ontwikkeling

Mensen willen graag succesvol zijn. Dit kan binnen hun werkomgeving op verschillende niveaus. Als individu, als lid van een team én in bijdrage aan het succes van de organisatie. De persoonlijke ambitie om steeds beter te willen worden is de onuitputtelijke bron van energie binnen een organisatie. Ibc helpt je graag in het vinden van onbenut potentieel. Om als mens en organisatie te groeien, te ontwikkelen biedt Ibc diverse individuele programma’s aan. Daarnaast ontwikkelen samen met onze klant programma’s gericht op persoonlijke ontwikkeling en leiderschap. De deelnemers werken aan het zien en versterken van hun eigen talenten. Teams gaan op zoek naar hun potentiële kracht en hun ontwikkel-agenda. Dit alles om de organisatie de gewenste stap voorwaarts te kunnen laten maken.

Ibc biedt de volgende programma’s aan;

Groepsgerichte leiderschapsprogramma’s:
• voor Managers en Professionals:                     DE WASSTRAAT
• voor Senior Managers, Directieleden en Ondernemers:                DE ZESDAAGSE

Individueel leiderschapsprogramma:
• voor Senior Managers, Directieleden en Ondernemers:             24 UUR MET

Individuele coachingsprogramma voor persoonlijke ontwikkeling:
• voor (Senior) Managers, Professionals, Directieleden en Ondernemers:        KIJK OP MIJ

DE WASSTRAAT:
DE WASSTRAAT is een programma gericht op persoonlijke ontwikkeling. We gaan op zoek naar jouw persoonlijke kompas, zodat je ontdekt wat heb je nodig om in balans te zijn en vooruit te kunnen. Als je dat namelijk weet, kun je het gebruiken voor persoonlijk-professionele groei. Je krijgt dieper inzicht in eigen drijfveren, focus en ontwikkelpotentieel, je leert jouw leidersrol en gedragsvarianten effectiever en zelfbewuster in te zetten.

DE ZESDAAGSE:
DE ZESDAAGSE bereidt je voor op het persoonlijk leiderschap van ‘morgen’. Met gelijkgestemden, die onderkennen dat professionele groei ‘een weg met meerdere rijbanen’ is: je persoonlijkheid, je vak, je organisatie en de variatie aan rollen die je speelt. In DE ZESDAAGSE groei je verder vanuit je eigen bewezen kwaliteiten en nog ongebruikt potentieel. En dat steeds op basis van je werksituatie; de vraagstukken waarmee je in je eigen werkgebied/bedrijfscontext mee van doen hebt.

KIJK OP MIJ:
KIJK OP MIJ leert je meer inzicht te krijgen in hoe je werkt, in wat je wilt veranderen in jouw manier van werken en hoe je dit kunt bereiken. Met KIJK OP MIJ ga je onder begeleiding van een coach op zoek naar de manier van werken die bij jou past om effectiever én plezieriger te kunnen werken. Ons coachtraject is gericht op groei en ontwikkeling in je professionele leven, waarbij vraagstukken worden besproken, die betrekking hebben op de mens in relatie tot zijn of haar werk of vak.

24 UUR MET:
Met je trainer 24 UUR in elkaars nabijheid diepgaand in gesprek. Samen onderzoeken waarom meer van hetzelfde niet meer boeit en werkt. Je wilt beter putten uit de bron die je energie en creativiteit brengt. Ga voor een koerswijziging en neem die radicale beslissing die je niet langer wilt ontlopen.

Samen
Talent ontwikkeling

Lukt het jouw organisatie om jonge getalenteerde mensen te werven, te ontwikkelen en belangrijker nog, te behouden? Nieuwe tijden en nieuwe technologieën vragen om nieuwe mensen met nieuwe inzichten. Jonge getalenteerde mensen zijn de basis van het toekomstig succes van uw organisatie.

ibc biedt “op maat” Talent Ontwikkel Programma’s voor talenten binnen uw organisatie. Samen met jou brengen wij in kaart welke talenten de organisatie nodig heeft: hoe ze te werven en hoe ze op inhoudelijk en persoonlijk vlak te ontwikkelen.

ibc biedt ook de mogelijkheid aan organisaties om te participeren in het open Talent Ontwikkel Programma van ibc. Dit kan door Talenten uit jouw organisatie te laten deelnemen of door Talenten van ibc een opdracht binnen jouw organisatie te laten uitvoeren.

voor

Samen succesvol
Voor

Met

Samen succesvol
Met
image-hover

'Kijk vooruit, het verleden kan je niet veranderen'

Ger Blom
T +31 6 53 78 98 68
g.blom@ibc.nl

image-hover

'Life's challenges are not supposed to paralyze you, they're supposed to help you discover who you are'

Sabine van Tergouw
T +31 6 26 23 48 25
s.vantergouw@ibc.nl

image-hover

'Alles verandert, niets staat stil'

Joyce Bergsma
T +31 6 25 07 04 23
j.bergsma@ibc.nl

image-hover

'Als we niet weten naar welke haven we koers zetten, is geen enkele wind gunstig'

René Smolders
T +31 6 27 53 25 68
r.smolders@ibc.nl

image-hover

'Mit menschlichem Maß'

Antoine Bosch
T +49 (0)241 9367 3500
a.bosch@ibc-ag.de

image-hover

'Het geheim van succes is vastberadenheid'

Ernst Daemen
T +31 6 21 59 52 59
e.daemen@ibc.nl

image-hover

'Wer immer tut, was er schon kann, belibt immer das, was er schon ist'

Laura Krichel
T +49 (0)241 9367 3500
l.krichel@ibc-ag.de

image-hover

'Twijfel is het begin van wijsheid'

Descartes

Eline Euwe
T +085 850 01 40
e.euwe@ibc.nl

image-hover

'Met de menselijke maat'

Rob Mulders
T +085 850 01 40
r.mulders@ibc.nl

image-hover

'Niets was mogelijk totdat iemand het deed'

Saskia Frusch
T +31 6 29 56 35 48
s.frusch@ibc.nl

image-hover

'Creative thinking inspires ideas, ideas inspire change'

Barbara Januszkiewicz

Claudia Wouters
T +31 6 22 33 36 87
c.wouters@ibc.nl

image-hover

'Verandering begint als iemand de volgende stap zet'

Danique Nagtegaal
T +31 6 50 73 09 19
d.nagtegaal@ibc.nl

image-hover

'Het gaat vooruit!!!'

Rob van Bladel
T +31 6 34 49 42 50
r.vanbladel@ibc.nl

image-hover

'It's kind of fun to do the impossible'

Walt Disney

Eric Schlösser
T +31 6 20 03 52 95
e.schlosser@ibc.nl

image-hover

'Het geheim van de verandering is om je energie te focussen, niet op het bestrijden van het oude, maar het bouwen aan het nieuwe'

Valerie Vrencken
T +31 6 20 33 09 80
v.vrencken@ibc.nl

image-hover

'The right information at the right time is nine tenths of any battle'

Napoleon Bonaparte

Luc Schrijnemakers
T +31 653 27 94 36
l.schrijnemakers@ibc.nl

image-hover

'Volg nooit iemands advies'

W.G.B. Shaw

Jacco Willemse
T +31 6 51 12 87 56
j.willemse@ibc.nl

image-hover

'To solve the problems of today, we must focus on tomorrow'

Erik Nupponen

Lucille Kissels
T +31 6 28 87 97 00
l.kissels@ibc.nl

image-hover

'Kennis spreekt, maar wijsheid luistert'

Jimmy Hendrix

Marcel ter Lingen
T +31 6 26 23 48 24
m.terlingen@ibc.nl

image-hover

'Met de menselijke maat'

Bram Slaats
T +31 6 10 32 14 03
b.slaats@ibc.nl

image-hover

'If you don't have time to do it right, you must have time to do it over'

Kim van der Zee
T +31 6 20 31 08 74
k.vanderzee@ibc.nl

image-hover

'The way to get started is to quit talking and begin doing'

Walt Disney

Caspar Zambon
T +31 6 12 06 51 36
c.zambon@ibc.nl

image-hover

'Whatever you do, don't do it halfway'

Thomas Pfeiffer
T +49 (0)172 1594 040
t.pfeiffer@ibc-ag.de

image-hover

'Common sense is not so common'

Voltaire

Tineke Eikelenboom
T +31 6 18 60 56 83
t.eikelenboom@ibc.nl

image-hover

'Teamwork divides the task and doubles the success!'

Thomas Kuijer
T +31 6 46 43 83 96
t.kuijer@ibc.nl

image-hover

'Als je doet wat je leuk vindt en waarin je gelooft, hoef je nooit meer te werken'

Rob Vermeulen
T +31 6 27 89 01 64
r.vermeulen@ibc.nl

image-hover

'Wer begeistert ist, glaubt an ein Ziel und strebt darauf hin'

Markus Bayer
T +49 (0)173 9527 195
m.bayer@ibc-ag.de

image-hover

'Truth is the most valuable thing we have. Let us economize it!'

Alexander Meijer
T +31 6 45 67 23 57
a.meijer@ibc.nl

image-hover

'If it doesn’t challenge you, it won’t change you'

Karen Seijdell
T +31 6 23 71 51 92
k.seijdell@ibc.nl

image-hover

'Met de menselijke maat'

Cecile van de Grint
T +31 6 21 55 22 92
c.vandegrint@ibc.nl

image-hover

'Any goal is possible when having fun in what you do'

Luc Henstra
T +31 6 14 24 62 09
l.henstra@ibc.nl

image-hover

'A mind that is stretched by a new experience can never go back to its old dimensions'

Ilvie Heynen
T +31 6 57 55 12 41
i.heynen@ibc.nl

image-hover

'The whole is more than the sum of its parts'

Aristoteles

Wouter van de Koppel
T +31 6 29 14 90 65
w.vandekoppel@ibc.nl

image-hover

'Speler naar spelbepaler'

Harry Wullings
T +31(0)6 53 64 25 65
h.wullings@ibc.nl

image-hover

'Das Einzige was man verlieren kann ist sich selbst'

René Vaessen
T +49 (0)172 2940 294
r.vaessen@ibc-ag.de

image-hover

'Wie stopt met beter worden houdt op goed te zijn'

Confucius

Annet ter Horst
T +31 6 57 93 35 70
a.terhorst@ibc.nl

image-hover

'Door gebruik te maken van individuele kwaliteiten kom je als organisatie verder'

Jasper Claassens
T +31 6 28 86 83 93
j.claassens@ibc.nl

image-hover

'Never forget that only dead fish swim with the stream'

Malcolm Muggeridge

Maud Merks
T +31 6 30 02 80 00
m.merks@ibc.nl

image-hover

'De weg vooruit is de weg naar binnen'

Marieke Konings
T +31 6 40 58 66 14
m.konings@ibc.nl

image-hover

'The only constant is change'

Heraclitus

Denise Vos
T +31 6 28 39 68 50
d.vos@ibc.nl

image-hover

'Met de menselijke maat'

Jasper van Bladel
T +31 6 14 88 54 78
j.vanbladel@ibc.nl

image-hover

'Freude an der Arbeit lässt das Werk trefflich geraten'

Aristoteles

Jan van Dinteren
T +49 (0)172 6071 954
j.vandinten@ibc-ag.de

image-hover

'If you can dream it, you can do it'

Walt Disney

Mark de Bruijn
T +31 6 12 69 65 70
m.debruijn@ibc.nl

image-hover

'Action is the foundational key to all succes'

Pablo Picasso

Maritta van Evert
T +31 6 53 38 38 04
m.vanevert@ibc.nl

image-hover

'Mit menschlichem Maß'

Dominique Mühlbauer
T +49 (0)173 8786 487
d.muhlbauer@ibc-ag.de

image-hover

'Vaak moet er iets gebeuren, voordat er iets gebeurt'

Johan Cruijff

Herman Ouwerkerk
T +31 6 57 58 33 85
h.ouwerkerk@ibc.nl

image-hover

'Mit menschlichem Maß'

Yvonne Vaessen

y.vaessen@ibc-ag.de

image-hover

'Pleasure in the job puts perfection in the work'

John Smeekes
T +49 (0)172 8770 411
j.smeekes@ibc-ag.de

image-hover

'Je weet nooit hoe sterk je bent, totdat sterk zijn je enige keuze is'

Dalai Lama

Vivianne Vandeberg
T +31 6 52 26 50 96
v.vandeberg@smartz.eu

image-hover

'Met de menselijke maat'

Hub Leclaire
T 06 51 45 98 04
h.leclaire@ibc.nl

image-hover

'Gaat niet, bestaat niet'

Sandra Weijers
T 06 52 72 74 53
s.weijers@ibc.nl

image-hover

'Ga uit van je eigen kracht, niet van de zwaktes van anderen'

Lotte Bolderdijk
T +31 6 51 00 23 22
l.bolderdijk@ibc.nl

image-hover

'It is impossible to fail, as long as you never quit'

Kirsten Houben
T +31 6 28 87 31 30
k.houben@ibc.nl

image-hover

'Be curious, not judgmental'

Walt Whitman

Linda Schnabel
T +49 (0) 162 2739 956
l.schnabel@ibc-ag.de

image-hover

'The pursuit of happiness is never-ending; happiness lies in the pursuit.'

Saul Alinsky

Marcel Remmen
T 06 54 67 09 72
m.remmen@ibc.nl

image-hover

'Continuous improvement is better than delayed perfection'

Mark Twain

Sjors van Velzen
T +31 6 55 70 34 69
s.vanvelzen@ibc.nl

image-hover

'Met de menselijke maat'

Antonia Piekema
T +31 6 12 06 48 19
a.piekema@ibc.nl

image-hover

'It is not the strongest, nor the most intelligent of the species that survives. It is the one that is most adaptable to change'

Jeroen Huijskens
T +31 6 12 06 48 19
j.huijskens@ibc.nl

image-hover

'You are what you do, not what you say'll do'

Iris Jeurissen

i.jeurissen@ibc.nl

image-hover

'The important thing is to never stop questioning'

Lynn van Berkel
T +31 6 23 01 38 34
l.vanberkel@ibc.nl

image-hover

'De verandering die je zoekt, zit altijd in jezelf'

Renee Smeets
T +31 6 21 87 71 61
r.smeets@ibc.nl

image-hover

'For success, attitude is equally as important as ability'

Niek van Hagen
T +31 6 28 40 70 15
n.vanhagen@ibc.nl

image-hover

'Keep your eyes on the stars and your feet on the ground'

Theodore Roosevelt

Laurens Jongen
T +31 6 20 83 83 71
l.jongen@ibc.nl

image-hover

'Old ways won’t open new doors '

Fenna Dekkers
T +31 6 28 87 97 01
f.dekkers@ibc.nl